obróbka metali obróbka metali łódź toczenie frezowanie wykrojniki
W naszej firmie ATAA Project zajmujemy się produkcją wysokiej jakości części maszyn i urządzeń oraz wyrobów gotowych. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz nowoczesne zaplecze to nasze najważniejsze atuty.

Profil produkcyjny naszej firmy to:
• wykrojniki, wyginaki, tłoczniki
• przyrządy spawalnicze i wiertarskie
• prasy pneumatyczne do tłoczników i wykrojników
• detale w produkcji seryjnej i jednostkowej
• konstrukcje stalowe

Zamówienia realizujemy zarówno w oparciu o projekty własne, jak i dokumentację powierzoną przez klientów. Nasi specjaliści są w stanie przygotować dla Państwa optymalny projekt części czy wyrobów gotowych, które spełnią wszystkie Państwa wymagania. W pracach wykorzystujemy tylko starannie dobrane materiały, które gwarantują wytrzymałość i trwałość części maszyn i urządzeń.

Posiadamy profesjonalne zaplecze, dzięki któremu obróbka metali jest zawsze sprawna i precyzyjna. Wykorzystując takie procesy w obróbce skrawaniem jak toczenie, frezowanie, również szlifowanie czy spawanie, jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa niemalże każdego rodzaju produkt wyróżniający się wysoką powtarzalnością.

W ATAA Project staramy się spełnić wszystkie Państwa wymagania – wyróżniają nas nie tylko jakość naszych wyrobów, ale również ich przystępne ceny. Służymy fachowym wsparciem technicznym, dlatego mamy nadzieję, że znajdą Państwo w naszych specjalistach godnych zaufania współpracowników. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą, prosimy o skontaktowanie się z nami. Zapraszamy!

Wiedza ● Doświadczenie ● Profesjonalizm

Copyrights ATAA PROJECT 2012